Názory kurzistů a klientů

Názory kurzistů a klientů

Názory některých kurzistů a klientů

 

Hodnocení Kurzu hypnoterapie a sebepoznání 2018 – Pavel

Jsem moc rád, že takový kurz hypnoterapie je vůbec možné navštěvovat. Od prvního dne je vidět, že vše je pečlivě připravené, je tam hodně technik, které jako budoucí hypnoterapeut budu používat. Techniky jsou dobře vysvětlené, i když někdy trvalo déle pochopit, protože byly složitější. Mezi technikami je široký výběr na různé problémy, je však jasné, že je potřeba, abych se nadále zdělával, abych byl schopen co nejlépe využít to co znám ve prospěch klienta. Určitě budu v budoucnu kurz doporučovat, jelikož si myslím, že jsem získal to, ro co jsem na kurz přišel. Atmosféra je po celý kurz fáájn a vždy se těším na pokračování. Přeji ti Vladimíre, abys měl co nejvíce spokojených klientů.

 

Hodnocení Kurzu hypnoterapie a sebepoznání 2018 – David

+ Naučil jsem se dost

+ Potkal jsem nové, zajímavé lidi

– To tvoje terapeutické křeslo je na ….. a mělo by se vyhodit

 

Pan Felkl mi velice pomohl, hypnóze důveřuji a on jako špičkový odborník ještě předčil má očekávání. Přišla jsem k němu s nadějí, že mě zbaví mých psychických problémů s klaustrofobií, panickou úzkostí a strachu z neznámého. Velmi mile mě přijal, probrali jsme mé problémy a domluvili se na léčbě hypnoterapií. Po několika sezeních jsem se problémů téměř zbavila. Hypnoterapii mohu doporučit i největším skeptikům, opravdu funguje. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených pacientů! Jitka F.

Velmi kladně hodnotím celý průběh kurzu, jeho strukturu a náplň nejrůznějšími technikami, které bylo možno si opakovaně prakticky vyzkoušet. Stejně kladně hodnotím i vedoucího kurzu, Vladimíra Felkla, který s velkou erudicí a ohromným osobním nasazením kurz vedl a dovedl předat své dlouholeté zkušenosti. Tím, že jsme si různé techniky trénovali sami na sobě, měli jsme možnost poznat je i z druhé strany klienta, což bylo velmi poučné a navíc přínosné, neboť i my sami jsme mohli „pročistit temná zákoutí“ svého podvědomí a vylepšit si tak kvalitu našeho dalšího života. Zuzana V.

Úžasně mě obohatil. Otevřel množnosti vnímání na duchovní úrovni i … . Nevím jak popsat realitu, protože pro mě je realitou i duchovno. Naučil jsem se způsoby pomoci lidem, se kterými jsem se nikdy nesetkal. Způsoby učení byly náročné, ale účinné. Pavel L.

Kvalitní výuka, velmi pozitivně vnímám velké nasazení ve snaze „žákům“ předat maximum informací, koncentrovanost na zpětnou vazbu, snaha předat všechny „fígle“ a zkušenosti. Upozornit na úskalí atd. Otevřená komunikace, vytvoření pozitivní atmosféry kurzu. K.