AUTOHYPNÓZA

AUTOHYPNÓZA

Přiznávám, že změna zvyku pouze silou vůle je velmi obtížná. Už jste to někdy zkusili? Autohypnóza je dobrý nástroj pro práci na sobě. Je to starodávná technika, která je dnes stejně účinná jako v dřívější době.

Hluboké změny lze provést dobrovolně a podle vlastního uvážení. Při častém užívání může být samostatným léčebným prostředkem. Autohypnóza je také účinná při podpoře terapie. Proto stojí za to ji provádět častěji. Umožňuje Vám růst jako člověku a máte vliv na to, jak vaše podvědomí funguje a s jakým obsahem.
Co pro Vás může udělat autohypnóza?

Chcete si splnit celoživotní sen?
Špatný zvyk vás dlouhou dobu otravuje a chcete se ho zbavit?
Chtěli byste vyřešit vlastní emocionální dědictví?
Vaše sebevědomí chce dosáhnout nových výšin?

Předpokládejme, že obdržíte techniky k trvalým pozitivním změnám. Jak by se Váš pohled na život změnil v budoucnu? Například, v konkrétním případě byste nemuseli čekat na bezplatnou terapii nebo koučování. Máte vše, co potřebujete k podpoře sebe samých. V tomto procesu se naučíte relaxovat a vidět každodenní, stresující situace v jiném světle. To je důvod, proč autohypnóza je tak nesmírně cenná. Může to být odpověď na problém. Je také důležitou součástí pokračující léčby hypnózou.

Myslíte si, že jste schopni provést pozitivní změny? Můžu Vám slíbit, že to stojí za to!
Naučíte se ovládat svůj strach. Můžete se koučovat při hubnutí. Také se naučíte držet daleko od cigarety a aktivně zabraňovat stresu.
Buďte si vlastním trenérem.

V podstatě se můžete stát Vaším osobním trenérem. Koneckonců, máte k dispozici jeden z nejúčinnějších nástrojů. Tím, že cvičíte nepřetržitě zachováváte si v paměti své cíle a sny, můžete získat pouze kvalitní život.