Stres a vyhoření

Stres a vyhoření

Téma stresu je hlavním zaměřením v mé praxi. Složitost, požadavky na terapii a svět, ve kterém žijeme dnes. Stres a obavy mohou proto vést k beznaději a pocitům vyhoření. Hypnóza však není jen doplňkovým řešením stresu, ale důležitým krokem k dosažení rovnováhy v našem životě.

Téměř každý dnes trpí stresem, ale sotva se ho někdo naučil správně zvládnout. Vaše reakce, ať už pozitivní nebo negativní, určují stav vašeho těla a mysli, když se ocitnete v stresových situacích. Stres ztěžuje život a je téměř všude. Pocit, že jste ohroženi, obavy z nadcházející zkoušky, stres kvůli sociálním situacím to je jen pár příkladů.

Mám specifické programy pro zvládnutí těchto podmínek. Ty jsou přizpůsobeny klientovi.
Trvalé přetížení našeho organismu je škodlivé.

Jelikož si stále více zatěžujeme každodenní život, může to mít pro nás tragické následky. Následná akumulace může být dokonce smrtící. Tento stav dokonce ovlivňuje naše tělesné orgány:

Mysl – myšlení je omezené, problémy s pozorností a pamětí
Trávicí trakt – bolesti břicha a vředy
Cirkulační systém – vysoký krevní tlak
Imunitní systém – náchylný k infekcím

Investice do zpracování stresu je jednou z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat pro Vaše tělo a mysl.

Hypnóza pomáhá dvěma způsoby: Za prvé, může pomoci odstranit falešné přesvědčení o osobních stresorech. Za druhé, poskytuje techniky, které Vám pomohou vyrovnat se se stresem a úzkostí v budoucnu. Přístup v praxi je založen na tom nejdůležitějším a to jste Vy!

Přizpůsobím program Vašim jedinečným požadavkům:

Momentální úrovni napětí.
Pocity ztráty kontroly.
Životní situace, které způsobují napětí a úzkost.
Situace, kdy nastává panika.
Jiné faktory, jako je spánek, jídlo a sportovní aktivity.

V dnešním světě je stres (většinou) jen myšlenkou. Myslíme na něco, co bychom měli udělat, nebo nevíme, jak to udělat v krátkém čase. V mnoha případech také myslíme na složité lidi, s nimiž jsme nuceni společně pracovat.
Pociťte lehkost skrze hypnózu!

Pocity nadměrné úzkosti v našem těle jsou vyvolány nadbytečnými myšlenkami. Používám vyspělé techniky k odstranění negativních pocitů a myšlenek. V důsledku toho se vyměňují za nové a užitečné přesvědčení.
To může být pozoruhodně snadné! V klidném a uvolněném stavu se rozhodujete lépe. To usnadňuje život a každý den se vám líbí.

Pracuji také na základní příčině. Získáte techniky, které pozitivně ovlivní Váš život po našich sezeních. To vám určitě poskytne účinný nástroj k obraně před stresem a vyhořením. Vezměte svůj život do svých rukou!