Strach a fobie

Strach a fobie

Strach je přirozeně se vyskytující jev. V nebezpečných situacích slouží ke zvýšení ochoty jednat a věnovat jim pozornost. Chrání nás před možnými škodami, a proto přispívá k naší bezpečnosti. Pokud se však strach objeví bez důvodu a ukáže se, že je nesmyslný, může to být překážka. Tak dostává nezdravý charakter. V důsledku toho se vyhýbáme situacím, lidem nebo objektům, které mohou omezit náš život.

Fobie (nejčastější zástupce strachů) mají specifický kontext a vždy se vyskytují ve spojení se situací nebo předmětem. Dotyčné osoby se vyhýbají obávaným předmětům nebo situacím. Přestože ti, kteří jsou postiženi, jsou si vědomi bláznovství strachu, nemohou ho potlačit. Intenzita fobie se může lišit od mírného nepohodlí až po panickou úzkost.
Zastavte strachy a fobie.

Hypnóza je zvláště účinná při léčbě strachů a fobií. Má mimořádně vysokou úspěšnost.
Ať už je to strach z pavouků, řízení, selhání… . Každý klient je informován o tom, odkud skutečně pochází fobie / strachy. V podstatě je to vnější svět a svět, který nosíme v sobě. Hlasy které nám říkají, že se stane něco špatného. Ty vytvářejí negativní emoce a zvyšují obavy nebo fobii. Nicméně takové pocity nebyly pro nás nikdy správně zpracovány a udržovány naším podvědomím.
Využívám nejpokročilejší techniky hypnózy, abych klientům pomohl pochopit příčinu problému a související pocity, myšlenky a přesvědčení. Při každém sezení podporuji klienta a pomáhám vytvořit novou cestu života. Užijte si svůj život a zbavte se strachu a bolesti.