logo

Vladimír Felkl

- terapeut a lektor NATIONAL GUILD of HYPNOTISTS

Hypnoterapie - kurzy hypnoterapie, hypnoporody


Certifikovaný lektor, terapeut, škola hypnózy, hypnoterapie, NLP, TFT terapie, rekonektivní léčení, regresní terapie, Reiky, rozvoj osobnosti, partnerské vztahy, poruchy spánku, odvykání kouření, nadváha, deprese.

Regresní terapie


Regresní terapie zjednodušeně řečeno pracuje se vzpomínkovými návraty. Regresivní terapie je jinými slovy řízené vzpomínání pod vedením zkušeného terapeuta, který s vámi hledá příčinu aktuálních problémů.

Co se s vámi při regresní terapii děje?
Při zavřených očích se necháte vést hlasem terapeuta, nejste v hypnóze, jen se dostanete do tzv. hladiny alfa, v níž je mozek jaksi "otevřenější" a kterou si denně užíváte těsně před usnutím. Jinak celý den fungujete v hladině beta. Krok za krokem se terapeutem necháte vést ve svých vzpomínkách. Pak nastává stav tzv. zúženého vědomí, v němž si znovu odžijete situaci neboli spouštěč aktuálního problému. Uvědomujete si okolnosti, které se vám dávno vypařily z vědomé paměti. Při každé cestě ve svých vzpomínkách si vybavíte více detailů, abyste situaci pochopili a v sobě uzavřeli. Odstraníte to, co vás trápí a dostaví pocit radosti ze života.

..